News News News
tonetic.tv 

TV Republika w ofercie Firmy Tonetic

09 marca 2016

News

Uprzejmie informujemy o wprowadzeniu do oferty kanału TV Republika w jakości HD. Kanał jest już dostępny pod numerem lcn 527 we wszystkich pakietach podstawowych tj. w pakietach: Startowy+ HD Optymalny+ HD Bogaty+ HD TV Republika - prawicowy kanał publicystyczno -informacyjny. Publicystyka na żywo, magazyny, publicystyka kulturalna, filmy dokumentalne i reportaże.

Pakiety i kanały Canal+ tylko w HD

26 sierpnia; 2013

News

Uprzejmie informujemy, że od 1 października tego roku kanały ALEKINO+, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, TELETOON+, NSPORT+, pakiet programów CANAL+ będą nadawane wyłącznie w standardzie DVB-S2/MPEG-4, który zastąpi starszy system nadawania DVB-S/MPEG-2.

Nowe kanały Canal+ w ofercie Tonetic

27 maja 2015

News

Od dnia 12 maja 2015 roku, oferowanie programów CANAL + możliwe będzie wyłącznie w następujących pakietach : 1) Pakiet CANAL+ SELECT, obejmujący następujące Programy: CANAL+; CANAL+ 1; Canal+ Film, Canal+ Family; CANAL+ Sport; CANAL+ Sport 2;

2) Pakiet CANAL+ PRESTIGE, obejmujący następujące Programy: CANAL+; CANAL+ 1; Canal+ Film, CANAL+ Seriale, Canal+ Family; CANAL+ Sport; CANAL+ Sport 2; CANAL+ DISCOVERY;

Canal+

Program telewizyjny o charakterze uniwersalnym, prezentujący pełnometrażowe filmy, transmisje wydarzeń sportowe, audycje dokumentalne, emitowany codziennie, przez co najmniej 18 godzin dziennie. Dostępny w wersji SD i HD.

Canal+ 1

Program telewizyjny o charakterze uniwersalnym, prezentujący pełnometrażowe filmy, transmisje wydarzeń sportowe, audycje dokumentalne, emitowany codziennie, przez co najmniej 18 godzin dziennie. Opóźnienie emisji wobec CANAL+ o jedną godzinę. Dostępny w wersji SD i HD.

Canal+ Family

Program telewizyjny o charakterze uniwersalnym, prezentujący pełnometrażowe filmy, magazyny filmowe, emitowany codziennie przez co najmniej 18 godzin dziennie. Dostępny w wersji SD i HD

Canal+ Film

Program telewizyjny o wyspecjalizowanym charakterze, prezentujący filmy pełnometrażowe, filmy dokumentalne, nadawany codziennie nie mniej niż 6 godzin dziennie. Dostępny w wersji SD i HD

Canal+ Sport

Program telewizyjny o wyspecjalizowanym charakterze, prezentujący transmisje i audycje sportowe, nadawany codziennie nie mniej niż 6 godzin dziennie. Dostępny w wersji SD i HD.

Canal+ Sport 2

Program telewizyjny o wyspecjalizowanym charakterze, prezentujący transmisje i audycje sportowe, nadawany codziennie nie mniej niż 17 godzin dziennie. Dostępny w wersji SD i HD.

Canal+ Discovery

Nowy program telewizyjny o uniwersalnym charakterze, prezentujący pełnometrażowe filmy dokumentalne, nadawany codziennie, przez co najmniej 16 godzin dziennie. Dostępny w wersji HD w pakiecie Canal+ Prestige.

Canal+ Seriale

Nowy program telewizyjny o wyspecjalizowanym charakterze, prezentujący seriale, emitowany codziennie przez co najmniej 18 godzin dziennie. Dostępny w wersji HD w pakiecie Canal+ Prestige.

TVN Fabuła już jest w naszej ofercie

16 kwietnia 2015

News

Najnowszy kanał TVN dostępny w naszej ofercie. Stacja będzie emitowała seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.

Nowy kanał TVN Meteo Active w naszej ofercie

16 kwietnia 2015

News

Uprzejmie informujemy, o zmianie nazwy kanału TVN Meteo na TVN Meteo Active. Nowa stacja jest odpowiedzią stacji na nowe trendy w polskim społeczeństwie; coraz większą liczbę osób zainteresowanych aktywnością sportową i okołosportową oraz zdrowym odżywianiem. Kanał TVN Meteo Active jest skierowany do widzów poszukujących wiarygodnych informacji prozdrowotnych oraz motywacji do podejmowania różnych form treningu.

Cartoon Network w naszej telewizji

5 listopada 2014

News

Uprzejmie informujemy o dodaniu do naszej oferty TV nowego kanału: Cartoon Network. Kanał zostanie dodany już w listopadzie do następujiących pakietów:Optymalny HD i Bogaty HD

Nowe kanały w Pakiecie Startowym i Bogatym

1 listopada 2014

News

W dniu dzisiejszym pojawiło się kilka nowych kanałów Pakiecie Startowym oraz Bogatym.

Nowe kanały HD

26 sierpnia; 2013

News

Drodzy Klienci,

Z przyjemnością chciałem zakomunikować o pojawieniu się w Naszej ofercie nowych kanałF. Do pakietów

Startowy HD, Optymalny HD i Bogaty HD trafią:

- Discovery HD

- Animal Planet HD

- Polsat News HD

Pakiet Bogaty HD zostaje dodatkowo zasilony kanałami:

TVP Sport HD

Polsat Romans SD

Nowe kanały

31 Styczeń 2013

News

Drodzy Klienci,

z przyjemnością chciałem powiadomić,

ze od 15 marca 2014 roku do oferty MetroTV trafiają nowe programy.

Do pakietów:

Startowy HD, Optymalny HD i Bogaty HD trafia:

- Stopklatka SD

- Stopklatka HD

- Kinopolska muzyka.

Firma Tonetic Krzysztof Adamczyk
Ul. Grudziądzka 7A
11- 040 Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie
NIP:739-226-67-64

tel.: biuro (89) 622 22 22
e-mail: biuro@tonetic.pl facebook.com/tonetic.dobremiasto

Posiadamy status operatora publicznego.

Firma jest wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych pod nr 709 w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.
Licznik odwiedzin strony: 4025

Facebook
WebInspiracje